Supirkėjams:
Pardavėjams:
Pasiūlyti auto Prisijungti

„Škoda Fabia“ apžvalga (Nuo 2007 m.)

SKODA fabia petergof 2008 29.06.14

 

Pagrindiniai konkurentai:

Fiat Grande PuntoFiesta July 2014Opel Corsa 2014.7777872 Front207 RC4444851MA59 PVK2013 Honda Jazz RS. On GTechniqUK Paint Protection

Fiat „Grande Punto“, „Ford Fiesta“, „Honda Jazz“, „Opel Corsa“, „Nissan Micra“, „Peugeot 207“, „Citroen C3“, „Seat Ibiza“.

Santrauka
Nuo 2007-ųjų metų gerai parduodama „Fabia“ gavo nemažai atnaujinimų: naujas kėbulas, pagerinti varikliai bei madingas salonas. Nors ir automobilio kaina, palyginti su praeitos kartos modeliu, šiek tiek pakilo, „Fabia“ vis tiek išlieka vienu savo klasės automobilių lyderių.

Patinka: moderni išvaizda, tvarkingas salonas, gan galingi trijų cilindrų varikliai
Nepatinka: triukšmingi dyzeliniai varikliai, plokščios sėdynės, per kietas važiavimas su didesniais varikliais

Mažiau yra daugiau, daug daugiau
Turbūt pastebėjote, kad konkurentų sąraše nėra „VW Polo“, kuris pagrindiniais mazgais dalinasi ir su „Fabia“. Pamirškite nuobodų „Polo“, „Fabia“ jį priverčia atrodyti kaip seną ir pavargusį automobilį. Ir tai net ne vienintelė priežastis – „Škoda“ taip pat žymiai pigesnė.
Išvaizda
Automobilis atrodo patrauklus dėl savo didelių stiklų (dėl to suteikiamas erdvės pojūtis). Dizaineriai taip pat sugebėjo išlaikyti senojo modelio formas bei suteikė jo išvaizdai žymiai daugiau dinamiškumo. Taigi, automobilis atrodo toks pat tvirtas, o detalės dar labiau išbaigtos – aukštesnė kabina ir šiek tiek siauresnis kėbulas suteikia taip trūkstamo atletiškumo. Gaunamas puikus kompromisas – seni klientai nebus atbaidyti, o nauji atkreips dėmesį.
Mažesni varikliai = Smagesnis vairavimas
Variklių gama panaši į pirmtako. Taigi, galėsite pasirinkti iš dyzelinių bei benzininių variklių. Ir dyzelinių, ir benzininių variklių gama prasideda trijų cilindrų jėgainėmis – 1.4 dyzeline bei 1.2 benzinine. Abu motorai gali būti dviejų konfigūracijų – 59 AG ar 68 AG dyzelinis bei 68 AG arba 79 AG benzininis. Likę varikliai yra keturių cilindrų. 1.9 dyzelinis, siūlantis 103 AG, ir du benzininiai – 1.4 (84 AG) ir 1.6 (103 AG).
Didesni varikliai yra pakankamai geri, bet panašu, jog dominuoja trijų cilindrų varikliai, kurie yra pakankamai galingi mažam miesto automobiliui. Pavyzdžiui, silpniausias 1.2 benzininis variklis nuo 0 iki 100 km/h pagreitėja per 16 sekundžių ir suvartoja vos 5 l/100 km mišriu režimu.
Pasirinkę mažesnį variklį jausite skirtumą ir už vairo. Dėl lengvesnio svorio ir geresnio jo pasiskirstymo „Fabią“ vairuoti tampa dar maloniau. Žinoma, tai ne sportinis automobilis, bet jis tikrai yra išbaigtas. Jei norite, galite rinktis kitą miesto automobilį, kuris bus brangesnis, mažiau praktiškas ir prasčiau pagamintas.

Škoda Fabia Combi Scout Concept

Automobilis „Škoda Fabia“ – Čekijos korporacijos „Škoda auto“ superžvaigždė, liaudyje tapusi beveik jos sinonimu. Ir ne veltui… Žmonės ją greitai pamėgo dėl ekonomiško variklio, žemų priežiūros išlaidų bei patrauklaus dizaino.

Palyginę bazinę „Fabia“ (2007 m.) modelio kainą su konkurentų pasiūlymais („Fiat Grande Punto“, „Ford Fiesta“…), galime drąsiai teigti, jog tai patrauklus pasiūlymas, jeigu Jūs ieškote patikimo ir išbaigto miesto „arkliuko“.
Skaičiai:
Benzininiai varikliai: 1.2 (x2), 1.4, 1.6
Dyzeliniai varikliai: 1.4 (x2), 1.9
Galia (AG): nuo 60 iki 105
Sukimo momentas (Nm): 108–240
0-100 km/h (s): nuo 10.1 iki 16.5
Maksimalus greitis (km/h):  154–190
Mišrios kuro sąnaudos (l): 3,8–6,3
CO2 emisija (g/km): 120–181

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pasiūlyk automobilį VISIEMS supirkėjams

          Nori parduoti GREITAI ir už GERĄ kainą?